Na czym polega panorama 360?

Wiele osób na pewno zainteresuje nowoczesna usługa, jaką jest panorama 360. Usługa ta pozwala na tworzenie wyjątkowych ujęć, których zastosowanie może być bardzo szerokie. Można ją znaleźć w ofercie bardzo wielu firm np. tutaj . Każda z tych firm stara się, aby oferowane przez nią usługi były jak najlepszej jakości.

Dzięki panoramie 360 można zaprezentować jakieś miejsca, takie jak wnętrza np. hoteli, krajobrazy, miasteczka i wiele innych w ciekawszy sposób. Na jednym ujęciu można pokazać obraz w 360 stopniach, czyli tak jakbyś stali w miejscu i obracali się wokół własnej osi. Trzeba przyznać, że jest to bardzo ciekawe efektowne rozwiązanie.

Dzięki panoramie 360 można zaprezentować jakieś miejsca, takie jak wnętrza np. hoteli.5111331132720(7)

Dzięki panoramie 360 można zaprezentować jakieś miejsca.

Za pomocą panoramy 360 bardzo często można obejrzeć wnętrza pokoi hotelowych. Właśnie wiele hoteli na swoich stronach internetowych posiada tego rodzaju ujęcia. Ich zadaniem, z którego zresztą się znakomicie wywiązują, jest zachęcenie do odwiedzin w takim hotelu, zapoznanie przyszłych gości z jego wnętrzami. To samo stosuje się często w przypadku siedzib dużych firm i wielu innych miejsc.

Ceny takiej usługi bywają bardzo różnorodne i zależą zwykle od wielu czynników.

Panorama 360 – rodzaj usługi Przykładowa cena
Panorama sferyczna ok. 500 zł
Panorama cylindryczna ok. 600 zł
Dojazd do klienta powyżej 15 km ok. 1 zł za km